31/416 Plastové lžičky BASIC 6ks Zobrazit větší

Canpol babies Plastové lžičky BASIC 6ks 31/416

Nové

Lžičky z nejnovější kolekce BASIC byly speciálně vytvořeny tak, aby umožnily snadné podávání pokrmu. V balení 6 kusů. Vhodné pro děti starší 5-ti měsíců.

Více informací

Výrobce
Canpol

Více informací

Lžičky z nejnovější kolekce BASIC byly speciálně vytvořeny tak, aby umožnily snadné podávání pokrmu. Doporučujeme pro děti starší 5-ti měsíců. V balení 6 kusů.

  • Dlouhá rukojeť usnadňuje nabírání pokrmu z hlubších sklenic.
  • Malý objem mističky umožňuje nabírání nevelkých porcí pokrmu, jsou ideální pro děti, které začínají s příkrmy nebo při dietě.

Podívejte se i na další výrobky z kolekce BASIC.

Návod k použití.
Lžičky udržujte v čistotě. Před prvním a každým dalším použitím důkladně umyjte v teplé vodě šetrným mycím přípravkem  a důkladně vypláchněte horkou vodou. Nepoužívejte ostré, drsné čistící prostředky, které mohou poškrábat povrch lžiček. Nesterilizujte v parním sterilizátoru. Lžičky je možné používat v mikrovlné troubě a myčce nádobí. 

Důležité! Pro bezpečnost a zdraví vašeho dítěte!
Používejte pouze pod přímým dohledem dospělé osoby. Před každým použitím zkontrolujte kvalitu výrobku. Při prvních známkách opotřebení nebo poškození již výrobek dále nepoužívejte – vyměňte ho za nový. Vždy zkontrolujte teplotu pokrmu podávaného dítěti. Udržujte v čistotě. Upozornění! Výrobek není hračka. Uchovávejte mimo dosah dítěte.

Lžičky odpovídají požadavkům:
Nařízení Evropského parlamentu a rady 1935/2004/EC – obecné požadavky na materiály a předměty určené pro styk s potravinami,
Nařízení Komise (EU) č. 10/2011 o materiálech a  předmětech z  plastů určených pro styk s potravinami,
EN 14372 Výrobky pro péči o dítě - Příbory a nádobí pro krmení - Bezpečnostní požadavky a zkoušky.

.